Nauka zdalna

28.3.2020

SŁUCHACZU

Nauka w ten weekend odbywa się za pomocą STREFY SŁUCHACZA – OFFLINE (nie logujemy się zdalnie na żadnej platformie online),

Proszę zalogować się w strefie słuchacza (górny prawy róg) - jeśli nastąpi problem z logowaniem proszę ponawiać wielokrotnie próbę lub ją odświeżać (strona może być przeciążona).

Po zalogowaniu kliknąć w (trzecią zakładkę-u góry) NAUKA ONLINE,

Pojawią się MATERIAŁY DO NAUKI (w formie załącznika lub załączników) – proszę sobie je pobrać na urządzenie i zapoznać się z nimi,

Materiały są przygotowane dla Państwa przez Waszych nauczycieli zgodnie z uaktualnionym planem lekcji na stronie ŻAK AKTUALNOŚCI (jedna lekcja – jeden plik).

Przygotowane materiały mogą powielać się na każdej lekcji z danego przedmiotu (ale nie muszą), ponieważ zostały przygotowane przez nauczycieli w jednym pliku. Pomimo tego trzeba pobrać wszystkie pliki, z wszystkich lekcji - TO JEST POTWIERDZENIE PAŃSTWA FREKWENCJI NA LEKCJACH.

Jeśli pliki nie będą widoczne w strefie słuchacza, w zakładce materiały do nauki, proszę o ponowne zalogowanie się lub odświeżanie strony.
W przypadku problemów technicznych został dla Państwa stworzony e-mail szkolazak@gmail.com .

Korzystamy z niego tylko w sytuacjach braku:

-możliwości zalogowania się w strefie słuchacza , pomimo wielokrotnych prób,

- materiałów do nauki

Będziemy starać się na bieżąco rozwiązywać problemy.

Dyrekcja szkoły

  801 100 777

  pon – pt: 9.00 - 17.00

  Partnerzy:

  PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
  Zapisz
  się online

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.