Rozpoczynamy zajęcia

11.9.2020

Zaczynamy zajęcia!

W najbliższy weekend, 12-13 września, odbędą się pierwsze zajęcia dla semestrów inaugurujących naukę w szkole policealnej i liceum ogólnokształcącym oraz semestrów wyższych.

Pierwsze zajęcia odbędą się w Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Towarowa 4.

Podczas pierwszego zjazdu planowana jest uroczysta inauguracja semestru połączona z certyfikowanym (imiennym dla uczestników szkolenia) szkoleniem z pierwszej pomocy. Podczas pierwszego zjazdu, wydawane będą również kody aktywacyjne do strefy słuchacza.

Odbędzie się również obowiązkowe szkolenie „Covid w edukacji” oraz pierwsze zajęcia z istotnych przedmiotów na poszczególnych kierunkach.

Zjazd jest obowiązkowy i kluczowy dla zaliczenia całości semestru.

Szczegółowy plan zajęć znajdą Państwo w zakładce aktualności na stronie internetowej Szkoły Żak w Jastrzębiu-Zdroju.

Do zobaczenia!

pon – pt: 9.00 - 17.00