Nowy kurs ONLINE - Pierwsza pomoc pediatryczna

Dowiedz się, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy dzieciom

25.11.2020

Do oferty Szkoły Żak wprowadziliśmy nowy, limitowany kurs: Pierwsza pomoc pediatryczna. W trakcie 8-godzinnego kursu dowiesz się, jak w prawidłowy sposób udzielać pierwszej pomocy pediatrycznej dzieciom. Z uwagi na tematykę kurs ten skierowany jest przede wszystkim do nauczycieli w szkołach i przedszkolach, opiekunów, wychowawców kolonijnych, a także rodziców.

Dodatkowe kwalifikacje to świetny sposób na uzupełnienie wykształcenia dla absolwentów oraz obecnych kursantów zapisanych na szkolenia opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym oraz pomoc nauczyciela przedszkola.

Cena kursu – 159 zł.

Czas trwania kursu – 8h.

Terminy startu – 05.12 oraz 19.12.

Na kurs można zapisywać się jedynie w sekretariacie. W celu dokonania zapisu skontaktuj się z nami już dziś. Liczba miejsc jest ograniczona.