• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Rozdanie świadectw ukończenia Szkoły Policealnej - 27 stycznia 2023 r.

Technik administracji, Florysta, Technik usług kosmetycznych, Technik BHP, Technik masażysta, Opiekun medyczny, Technik sterylizacji medycznej

13.1.2023

Drodzy absolwenci kierunków policealnych!

Serdecznie gratulujemy ukończenia Szkoły Policealnej!

Nigdy nie zbaczajcie z drogi, którą obraliście – drogi wiedzy. Wędrujcie wszędzie tam, gdzie czekać na was będą nowe doświadczenia. Kreślcie ścieżki na mapie w taki sposób, żeby dotrzeć do upragnionego celu.

Dziękujemy, że kroczyliście tą drogą z Żakiem i mamy nadzieję, iż będziemy dalej wspólnie wędrować ścieżkami wiedzy.

Zapraszamy Was po odbiór świadectwa ukończenia szkoły w dniu 27.01.2023 r. do sekretariatu na al. Piłsudskiego 25 od godziny 10:00 - 17:00.

Jeśli z jakiś powodów nie jesteście w stanie odebrać w tym dniu świadectwa bardzo prosimy o kontakt z naszym sekretariatem.